Betonové konstrukce montovaných hal

Železobetonové skelety PREFA

Vysoká požární odolnost bez nutnosti dalších úprav

Dlouhá životnost a vysoká nosnost

Používáme vysoce stabilní a kvalitní železobetonový PREFA skelet. Betonové konstrukce montovaných hal lze využít ke stavbě všech typů hal. Zajistíme vám realizaci železobetonových, průmyslových, sportovních, skladovacích či výrobních hal a administrativních budov.

  • Hlavní výhodou je vysoká požární odolnost bez nutnosti dalších úprav
  • Železobetonová konstrukce je estetičtější – nabízí více možností než ocelová
  • Je vhodná pro velké haly a budovy, kde je požadována dlouhá životnost a vysoká nosnost
  • Lze ji využít pro stavbu jednolodních i vícelodních hal
  • Konstrukce má vysokou pevnost v tlaku

Kromě konstrukce železobetonových a ocelových hal provádíme také realizaci stěnového i střešního opláštění. Potřebujete-li montáž haly podle konkrétního využití, nabízíme montované haly dle využití.

Nechte na nás i výplně otvorů. Dle vašeho přání vám nainstalujeme vrata s elektrickým pohonem a světlíky, jejichž součástí mohou být větrací křídla s elektrickým pohonem. Rádi se postaráme také o dodávku a montáž plastových či hliníkových oken a dveří. Podle vašich požadavků a účelu budovy vybereme technicky i ekonomicky nejvhodnější řešení.

Přejít na opláštění hal
Opláštění betonových hal a výplně otvorů

Zrealizujeme výstavbu

vaší betonové haly

Provedeme komplexní realizaci železobetonové haly od návrhu projektu, který vám dodáme ke stavebnímu povolení, až po samotnou výrobu, dopravu a montáž betonové haly pod vedením kvalifikovaného stavbyvedoucího.

Postaráme se o kompletní projekční činnost. Standardně provádíme dodávku a montáž dalších částí stavby, jako jsou okna, dveře, vrata a světlíky. Naším cílem je vždy vyhovět vašim požadavkům a splnit vaše přání a nápady.

100%

garance ceny a přesnosti projektu

Provedeme

statické

výpočty

Poskytneme

dokumentaci

pro stavební povolení

Jak probíhá spolupráce s námi?

SPOLUPRÁCE

1. Kontakt

Nejprve nás kontaktujte a sdělte nám vaše všeobecné požadavky a přání. Pro jejich dopřesnění vás rádi osobně navštívíme.

2. Zpracování cenové nabídky

Po zjištění všech potřebných informací vám zpracujeme cenovou nabídku, která se po vašem odsouhlasení stává závaznou. Tato nabídka pak slouží jako podklad pro vlastní realizaci stavby.

3. Projekt PREFA konstrukce pro stavební povolení

Jako součást našich služeb jsme schopni vám nabídnout projekt pro stavební povolení železobetonového skeletu, který se stává součástí celkového projektu pro stavební povolení, který si zajišťujete sami, nebo jej jsme schopni vám taktéž nabídnout.

4. Realizace haly

Po vašem schválení projektu, cenové kalkulaci a specifikaci materiálů spouštíme zakázkovou výrobu a dodání konstrukce na stavbu a montáž pod dohledem odborného stavbyvedoucího. Realizaci projektu provádíme vždy v domluveném termínu.

Chcete se ihned dozvědět cenovou kalkulaci vaší železobetonové haly? Využijte naši kalkulačku, nebo nám napište. Budeme vás ihned kontaktovat.