Stěnové a střešní opláštění průmyslových hal

Realizujeme několik typů opláštění na všech variantách hal

Zajistíme i výplně otvorů jako jsou okna, dveře, vrata či světlíky

Vše probíhá v souladu s návrhem projektu

Nabízíme různé typy stěnového opláštění, které vybíráme podle přání zákazníka a účelu použití. Na základě toho volíme danou tepelnou propustnost. Stěnové opláštění tvoří celkový dojem haly, důraz je kladen zejména na materiál a kvalitu zpracování.

Stěnový plášť může být tvořen různými materiály, které zajišťují dobré tepelně izolační schopnosti. Podle požadavků klienta a účelu budovy vždy vybereme to nejvhodnější řešení. Velmi rádi zajistíme i nestandardní konstrukce stěnového opláštění. Naším cílem je vždy vyhovět zákazníkovi a splnit jeho přání či realizovat jeho nápady.

Polyuretanové (PUR nebo PIR ) panely

Polyuretanové panely mají tloušťku od 60 až do 240 mm. Jsou kladeny svisle nebo vodorovně a ke konstrukci jsou přichyceny samovrtnými šrouby. Možno dodat různé odstíny a profilace panelů dle bohaté nabídky výrobce.

Minerální panely

Minerální panely se kladou vodorovně i svisle a jsou připevňovány také pomocí samovrtných šroubů. Jejich tloušťka je od 80 až do 240 mm. Možno dodat různé odstíny a profilace panelů dle bohaté nabídky výrobce.

Trapézové plechy (nezateplený plášť)

Trapézové plechy jsou kladeny svisle či vodorovně a opět se přichycují samovrtnými šrouby. Používáme trapézový plech v různých profilech, tloušťkách a barvách.

Skládané fasády

Skládané stěnové pláště tvoří ocelové nosné C kazety s vloženou tepelnou izolací, na které se osadí kazetové, lamelové nebo trapézové systémy vnějšího pohledového pláště. Ty mohou být provedeny v různých tvarových rozměrových a barevných provedeních dle architektonického návrhu dané stavby.

Střešní opláštění hal

OPLÁŠTĚNÍ

Provedení střešního opláštění hal nám zabere pouze několik dnů. Důvodem je montovaný způsob konstrukce. Námi zvolené materiály vám totiž zajistí vynikající izolační vlastnosti a dlouhou životnost Střešního opláštění. Požární odolnost střešních plášťů činí od 15 do 90 minut.

HAK PROFI vám zrealizuje také konstrukci betonové a montované haly. Potřebujete zhotovit halu podle využití? Neváhejte se nám ozvat.

Polyuretanové (PUR nebo PIR ) panely

Tloušťka panelů se nejčastěji pohybuje od 100 do 260 mm. Ke konstrukci jsou přichyceny pomocí samovrtných šroubů. Panely je možno dodat v různých barevných odstínech.

Střešní plášť s hydrofolií

Střešní plášť je složen z nosného trapézového plechu, který je uložený na rámu nosné konstrukce a přikotvený nastřelovacími hřeby nebo samovrtnými šrouby. Na tento je položena parotěsná folie, minerální izolace, polystyren, separační vrstva z geotextilie a hydroizolační vrstva z polyuretanové folie, která je svařována horkým vzduchem.

Postaráme se o doplňky
střešního opláštění

Na vaše přání dodáme také doplňky střešního opláštění. Instalujeme například světlíky, okapové systémy, konstrukce pro vzduchotechniku a podobně.

Výplně otvorů

Výplně

Součástí naší dodávky jsou také výplně otvorů. Provedeme dodávku oken či dveří. Mohou být v plastovém či hliníkovém rámu. Provádíme rovněž dodávku prosklených hliníkových stěn a výkladců. Dodáme taktéž sekční vrata s elektrickým pohonem či světlíky, jejichž součástí mohou být větrací křídla.

Hliníková okna a dveře

Nainstalujeme hliníková okna a dveře typů: pevné zasklení, otvíravá nebo sklopná. Dodávku zajistíme včetně kování a vypěnění montážního otvoru s vnějším klempířským lemováním okenního otvoru. Okna mají izolační dvojsklo či trojsklo.

Plastová okna a dveře

Dodáme kompletní plastová okna i dveře včetně kování a vypěnění montážního otvoru s vnějším klempířským lemováním okenního otvoru.

Vrata

Zajistíme kompletní dodávku sekčních, rolovacích, posuvných, nebo ocelových otvíracích vrat včetně vnějšího klempířského lemování otvoru. Vrata jsou sendvičové konstrukce o tloušťce 40 mm s možností různé profilace a barevnosti.

Střešní světlíky

Světlíky jsou velmi oblíbeným řešením prosvětlení halových objektů. Nejčastěji se používají světlíky obloukové s hliníkovou kosntrukcí zasklené polykarbonátovými deskami. Mezi další typy patří světlíky šedové a bodové. Součástí mohou být větrací křídla s elektrickým pohonem, RWA klapky a podobně.

Zrealizujeme výstavbu

vaší ocelové nebo betonové haly

Provedeme komplexní realizaci montované haly od návrhu projektu, který vám dodáme ke stavebnímu povolení, až po samotnou výrobu, dopravu a montáž montované haly pod vedením kvalifikovaného stavbyvedoucího.

Postaráme se o kompletní projekční činnost. Standardně provádíme dodávku a montáž dalších částí stavby, jako jsou okna, dveře, vrata a světlíky. Naším cílem je vždy vyhovět vašim požadavkům a splnit vaše přání a nápady.

100%

garance ceny a přesnosti projektu

Provedeme

statické

výpočty

Poskytneme

dokumentaci

pro stavební povolení

Jak probíhá spolupráce s námi?

SPOLUPRÁCE

1. Kontakt

Nejprve nás kontaktujte a sdělte nám vaše všeobecné požadavky a přání. Pro jejich dopřesnění vás rádi osobně navštívíme.

2. Zpracování cenové nabídky

Po zjištění všech potřebných informací vám zpracujeme cenovou nabídku, která se po vašem odsouhlasení stává závaznou. Tato nabídka pak slouží jako podklad pro vlastní realizaci stavby.

3. Projekt nosné konstrukce pro stavební povolení

Jako součást našich služeb jsme schopni vám nabídnout projekt pro stavební povolení železobetonového skeletu, který se stává součástí celkového projektu pro stavební povolení, který si zajišťujete sami, nebo jej jsme schopni vám taktéž nabídnout.

4. Realizace haly

Po vašem schválení projektu, cenové kalkulace a specifikace materiálů spouštíme zakázkovou výrobu a dodání konstrukce na stavbu a montáž pod dohledem odborného stavbyvedoucího. Realizaci projektu provádíme vždy v domluveném termínu.

Chcete se ihned dozvědět cenovou kalkulaci vaší haly? Využijte naši kalkulačku, nebo nám napište. Budeme vás ihned kontaktovat.