Zrealizujeme vám halu pro jakékoliv využití

Naše haly mají vysokou nosnost a požární odolnost

Vždy vyhovíme vašim požadavkům a zhotovíme vám halu na míru

Zajistíme celou realizaci od návrhu, projekční činnosti až po montáž haly

Montované haly dle využití – HAK PROFI s.r.o.

Nabízíme výstavbu montovaných hal pro různé využití. Provedeme celou realizaci projektu od návrhu, po zakázkovou výrobu, dodání a montáž haly pod dohledem zkušeného stavbyvedoucího. Můžete vybírat z ocelových nebo železobetonových konstrukcí hal, případně je lze kombinovat.

Doporučíme vám vhodný systém nosné ocelové nebo betonové konstrukce. Ocelovou konstrukci dodáváme standardně opatřenou nátěrovým systémem, nebo žárově pozinkovanou, což jí zaručí ochranu před korozí a tím i dlouhou životnost. Železobetonový skelet dodáváme bez povrchové úpravy, v případě vašeho požadavku je však možné provést i nátěr.

Na zhotovené konstrukce můžeme dle vašich požadavků dodat a namontovat stěnové i střešní opláštění. Rovněž provedeme dodávku a montáž plastových nebo hliníkových oken a dveří, obloukových nebo šedových světlíků, klasických, rolovacích či sekčních vrat a dalších výplní otvorů. Vaši vrchní stavbu tak zhotovíme do posledního detailu.

Průmyslové haly a výrobní haly

Připravíme vám návrh a realizaci montované průmyslové a výrobní haly s ocelovým nebo železobetonovým skeletem. Po prozkoumání vašich požadavků vám postavíme reprezentativní halu, která bude sloužit vašim podnikatelským potřebám, bude mít individuální design a rozměr.

Průmyslové haly a výrobní haly
Skladovací a logistické haly

Potřebujete kompletně navrhnout a realizovat skladovací prostor nebo logistickou halu? Jsme tu právě pro vás. Dle vašeho přání zajistíme celý projekt od návrhu až po stavbu haly. Skladovací haly jsou společně s průmyslovými halami nejžádanějšími stavbami českých i zahraničních investorů. My vám zhotovíme stavbu s maximálním využitím prostoru, ve které se bude snadno manipulovat se zbožím. Důraz klademe na individuální vzhled a vašim požadavkům přizpůsobíme i rozměr skladových nebo logistických hal.

Sportovní haly

Provedeme vám návrh a výstavbu montované sportovní haly s ocelovým nebo betonovým nosným skeletem. Ať již potřebujete zastřešit tenisové kurty, plavecké bazény, fotbalové či hokejové hřiště nebo hřiště na házenou, volejbal či nohejbal, jsme připraveni vyjít vstříc vašim nápadům. Zastřešujeme také bowlingové haly nebo další volnočasová centra. Rádi vám postavíme zcela novou sportovní halu nebo pokryjeme již existující prostor. Montované sportovní haly mají několik významných výhod, jako například: ekonomické provedení, nižší náklady na provoz, dlouhá životnost a maximální využití prostoru.

Sportovní haly
Administrativní budovy

Nabízíme vám návrh a výstavbu reprezentativní administrativní budovy. Cílem je, abyste se vy i vaši zaměstnanci cítili v novém sídle pohodlně a aby stavba byla plně funkční pro svůj účel. Vybrat si můžete budovu s ocelovým skeletem nebo betonovou konstrukcí. Další možností je také vestavba do haly, která tvoří zázemí pro pracovníky přímo v procesu výroby a umožňuje tak ideální přehled i vedoucím pracovníkům. Tato vestavba je od haly oddělená příčkami nebo stěnami. Vestavbu do haly lze využít pro prostory kanceláří, šaten, sociálních zařízení, jídelen a dalších prostorů.

Autosalony

Autosalony patří mezi specifický druh montovaných prodejních hal. Mají za úkol reprezentovat celý prodejní prostor a vystavit na odiv prodávaná vozidla. Proto jsou také často velmi zajímavě architektonicky řešené. Mají celoprosklené stěny a reprezentativní vstup. Vozidla jsou mnohdy viditelná již zvenku. Součástí autosalonů jsou vestavěné kanceláře, které také musí splňovat dané designové prvky. Vybudujeme pro vás autosalon různých rozměrů i tvarů.

Autosalony
Prodejní haly a obchodní centra

Pro váš úspěch je reprezentativní prodejní hala základem. My vám ji postavíme tak, aby vyhovovala vašim požadavkům a zároveň zapůsobila na vaše zákazníky. Ať už se jedná o velké nákupní centrum, obchodní halu se zemědělskou technikou či menší prodejnu například s nábytkem. Hlavním cílem je, aby byla praktická a sloužila vašim obchodním záměrům. Máme zkušenosti s realizací těchto montovaných prodejních hal: prodejny s nábytkem či sportovními potřebami, obchodní centra, obchody s potravinami, supermarkety, autosalony, prodejny motocyklů, prodejny se zemědělskou technikou nebo showroomy.

Zemědělské haly

Potřebujete postavit novou zemědělskou halu pro rostlinnou či živočišnou výrobu? Zajistíme Vám realizaci celého projektu od návrhu, po zakázkovou výrobu, dodání a montáž zemědělské haly s ocelovou nebo betonovou konstrukcí. Postavíme vám montovanou zemědělskou halu, kterou můžete využít jako sklad zemědělských produktů nebo krmiva, stáj či jízdárnu, seník, garáž pro zemědělské stroje nebo například pěstírnu hub. Zastřešíme též silážní žlaby, jímky, přeháněcí chodby i další hospodářské stavby.

Zemědělské haly
Speciální haly

S radostí vám navrhneme a zrealizujeme i speciální typy hal. Může se jednat o montované přístavby, přístřešky, jako jsou například autoservisy, myčky, laboratoře, spojovací věže a další. Speciální haly mohou být v ocelovém nebo betonovém provedení a to včetně montáže stěnového nebo střešního opláštění a výplně otvorů.

Zrealizujeme výstavbu

vaší haly

Provedeme komplexní realizaci ocelové nebo betonové haly od návrhu projektu, který vám dodáme ke stavebnímu povolení, až po samotnou výrobu, dopravu a montáž ocelové nebo betonové haly pod vedením kvalifikovaného stavbyvedoucího.

Postaráme se o kompletní projekční činnost. Standardně provádíme dodávku a montáž dalších částí stavby, jako jsou okna, dveře, vrata a světlíky. Naším cílem je vždy vyhovět vašim požadavkům a splnit vaše přání a nápady.

100%

garance ceny a přesnosti projektu

Provedeme

statické

výpočty

Poskytneme

dokumentaci

pro stavební povolení

Jak probíhá spolupráce s námi?

SPOLUPRÁCE

1. Kontakt

Nejprve nás kontaktujte a sdělte nám vaše všeobecné požadavky a přání. Pro jejich dopřesnění vás rádi osobně navštívíme.

2. Zpracování cenové nabídky

Po zjištění všech potřebných informací vám zpracujeme cenovou nabídku, která se po vašem odsouhlasení stává závaznou. Tato nabídka pak slouží jako podklad pro vlastní realizaci stavby.

3. Projekt pro stavební povolení

Jako součást našich služeb jsme schopni vám nabídnout projekt pro stavební povolení železobetonového skeletu, který se stává součástí celkového projektu pro stavební povolení, který si zajišťujete sami, nebo jej jsme schopni vám taktéž nabídnout.

4. Realizace haly

Po vašem schválení projektu, cenové kalkulaci a specifikaci materiálů spouštíme zakázkovou výrobu a dodání konstrukce na stavbu a montáž pod dohledem odborného stavbyvedoucího. Realizaci projektu provádíme vždy v domluveném termínu.

Chcete se ihned dozvědět cenovou kalkulaci vaší haly? Využijte naši kalkulačku, nebo nám napište. Budeme vás ihned kontaktovat.