Ocelové konstrukce montovaných hal

Nabízíme rámové i příhradové nosné konstrukce hal

Variabilita ocelové konstrukce je výhodná ke stavbě různých typů hal

Navrhneme nejvhodnější řešení na míru vašim požadavkům

Ocelové konstrukce montovaných hal jsou velmi variabilní a lze je využít ke stavbě rozličných typů hal. Zajistíme vám realizaci ocelových průmyslových, sportovních, skladovacích, zemědělských či výrobních hal a administrativních budov. Oblíbené jsou také jezdecké haly a jízdárny.

Rámová ocelová konstrukce

Rámová ocelová konstrukce je složena ze šroubovaných rámů, které jsou podélně spojovány pomocí ztužovacích prvků. Výhodou ocelové rámové konstrukce je tvarová i prostorová variabilita.

Rámová ocelová konstrukce
Příhradová ocelová konstrukce

I když je příhradová ocelová konstrukce výrazně lehčí, vyznačuje se vysokou pevností. Výhodou je, že pro vybudování nosníku potřebujeme méně materiálu. Její nevýhodou může být to, že příhradový nosník zabírá více prostoru.

Opláštění hal a vybavení

OPLÁŠTĚNÍ

V rámci naší dodávky hal provádíme také realizaci stěnového i střešního opláštění. Potřebujete-li montáž haly podle konkrétního využití, nabízíme montované haly dle využití.

Nechte na nás i výplně otvorů. Dle vašeho přání vám nainstalujeme také vrata s elektrickým pohonem a světlíky, jejichž součástí mohou být větrací křídla s elektrickým pohonem. Rádi se také postaráme o dodávku plastových i hliníkových oken či dveří. Podle požadavků klienta a účelu budovy vybereme to nejvhodnější řešení.

Přejít na opláštění hal
Opláštění hal a vybavení

Zrealizujeme výstavbu

vaší ocelové haly

Provedeme komplexní realizaci ocelové haly od návrhu projektu, který vám dodáme ke stavebnímu povolení, až po samotnou výrobu, dopravu a montáž ocelové haly pod vedením kvalifikovaného stavbyvedoucího.

Postaráme se o kompletní projekční činnost. Standardně provádíme dodávku a montáž dalších částí stavby, jako jsou okna, dveře, vrata a světlíky. Naším cílem je vždy vyhovět vašim požadavkům a splnit vaše přání a nápady.

100%

garance ceny a přesnosti projektu

Provedeme

statické

výpočty

Poskytneme

dokumentaci

pro stavební povolení

Jak probíhá spolupráce s námi?

SPOLUPRÁCE

1. Kontakt

Nejprve nás kontaktujte a sdělte nám vaše všeobecné požadavky a přání. Pro jejich dopřesnění vás rádi osobně navštívíme.

2. Upřesnění veškerých detailů

Po zjištění všech potřebných informací vám zpracujeme cenovou nabídku, která se po vašem odsouhlasení stává závaznou. Tato nabídka pak slouží jako podklad pro vlastní realizaci stavby. Po schválení se nebude při realizaci měnit.

3. Projekt ocelové konstrukce pro stavební povolení

Jako součást našich služeb jsme schopni vám nabídnout projekt pro stavební povolení ocelového skeletu, který se stává součástí celkového projektu pro stavební povolení, který si zajišťujete sami, nebo jej jsme schopni vám taktéž nabídnout.

4. Realizace haly

Po vašem schválení projektu, cenové kalkulaci a specifikaci materiálů spouštíme zakázkovou výrobu a dodání konstrukce na stavbu a montáž pod dohledem odborného stavbyvedoucího. Realizaci projektu provádíme vždy v domluveném termínu.

Chcete se ihned dozvědět cenovou kalkulaci vaší ocelové haly? Využijte naši kalkulačku, nebo nám napište. Budeme vás ihned kontaktovat.