O společnosti HAK Profi s.r.o.

Provádíme dodávku a odbornou montáž průmyslových hal od roku 1997, zjistěte o nás více.

Pobočka HAK PROFI s.r.o.

Společnost HAK PROFI byla založena v roce 1997. Sídlíme v Moravanech u Brna a působíme po celé České republice. Původně jsme prováděli pouze montážní práce ocelových konstrukcí a opláštění hal. Díky vzrůstající poptávce jsme svoji činnost rozšířili o kompletní dodávky vrchních staveb halových objektů s nosnou konstrukcí jak ocelovou tak železobetonovou.

Svým zákazníkům nyní zajišťujeme architektonické návrhy projektů, dokumentaci včetně statického výpočtu a také vlastní realizaci v podobě odborné a profesionální montáže. S radostí realizujeme i nestandardní projekty.

Výhody spolupráce s námi

Výhody

Dbáme na profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a proto vám zaručujeme tyto výhody:

Jsme odborníky na svém místě

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, naše společnost působí na trhu montovaných staveb již od roku 1997. O naší odbornosti svědčí bohaté reference.

Stavíme haly pro nejrůznější využití

Můžete si vybírat z bohaté nabídky montovaných hal, vždy vyhovíme vašim požadavkům a to i pokud se jedná o nestandardní přání.

Montáž provádí kvalifikované montážní skupiny

Montážní skupiny provádějící výstavbu haly mají dlouholetou praxi v oboru. Každý rok se také účastní vzdělávacích kurzů a školení.

Montáž hal provádíme i v zimním období

Výhodou ocelových i železobetonových konstrukcí a opláštění hal je suchá výstavba, proto je možné provést montáž i v zimním období. Vaše stavba bude provedena včas a pečlivě.

Zajistíme projekt i vaší haly

Postaráme se o komplexní projekční činnost od architektonického návrhu, konzultace a studie staveb až po samotnou výstavbu a dodání halového či administrativního objektu.